Kontakt

Godziny pracy: pon - pt 9:00 - 17:00

Zespół

  • Maja Zabokrzycka

    Koordynator Infopunktu Nadodrze Absolwentka dziennikarstwa i public relations. Animatorka kultury i koordynator projektów. Od 2009 związana z Fundacją Dom Pokoju, […]

  • Karolina Mróz

    prezes Fundacji, koordynator zespołu, kierownik finansowy, wizjonerka. Od 2004 zawodowo związana z trzecim sektorem, od 2007 z Fundacją Dom Pokoju. […]

Kontakt

Infopunkt Nadodrze
Wrocław, ul. Władysława Łokietka 5/1
tel.: +48 883 047 310
infopunkt@lokietka5.pl

Skontaktuj się

Zespół

Zespół Łokietka liczy sobie na stałe 5 osób. Współpracujemy jednak stale z ekspertami, artystami, projektantami i animatorami kulturalnymi oraz społecznymi. Wiele z naszych działań nie odbyłoby się bez wsparcia wolontariuszy.

Maja Zabokrzycka

Koordynator Infopunktu Nadodrze

Absolwentka dziennikarstwa i public relations. Animatorka kultury i koordynator projektów. Od 2009 związana z Fundacją Dom Pokoju, najpierw jako asystentka, potem jako koordynator projektu Łokietka 5 – Infopunkt Nadodrze. W międzyczasie – redaktor naczelna portalu kulturalnego G-punkt.pl, wcześniej miesięcznika Negatyw, współpomysłodawczyni nagrody dla animatorów kultury z Wrocławia i Dolnego Śląska: Szczyt Kultury, a także współzałożycielkaObywatelskiej Rady Kultury.

Karolina Mróz

prezes Fundacji, koordynator zespołu, kierownik finansowy, wizjonerka.

Od 2004 zawodowo związana z trzecim sektorem, od 2007 z Fundacją Dom Pokoju. Aktywistka lokalna i mieszkanka Nadodrza, animatorka w projektach Fundacji, propagatorka idei synergii w działaniach pozarządowych, koordynatorka wielu projektów.
Inicjatorka i koordynatorka programu Wszyscy mieszkańcy Nadodrza – obywatele/sąsiedzi/społeczności, którego istotą są działania grup roboczych – analityczne i rzecznicze, włączające do polityki rekomendacje zmian w obszarach aktywności osób niepełnosprawnych i ekonomii społecznej. Wiceprzewodnicząca Wrocławskiej Rady Pożytku Publicznego.

Mama Leny i matka chrzestna kilkunastu organizacji pozarządowych, zapalona cyklistka.

Kontakt: k.mroz@dompokoju.org

, tel.: 0048 883 047 310