Kontakt

Godziny pracy: pon - pt 9:00 - 17:00

Zespół

  • Maja Zabokrzycka

    Koordynator Infopunktu Nadodrze Absolwentka dziennikarstwa i public relations. Animatorka kultury i koordynator projektów. Od 2009 związana z Fundacją Dom Pokoju, […]

  • Karolina Mróz

    prezes Fundacji, koordynator zespołu, kierownik finansowy, wizjonerka. Od 2004 zawodowo związana z trzecim sektorem, od 2007 z Fundacją Dom Pokoju. […]

Kontakt

Infopunkt Nadodrze
Wrocław, ul. Władysława Łokietka 5/1
tel.: +48 883 047 310
infopunkt@lokietka5.pl

Skontaktuj się

Tłusty Czwartek z Cafe Równik

13 Luty

Szósta edycja Nadodrzańskiego Tłustego Czwartku już za nami! Było intensywnie, cukier puder już opada. Dziękujemy wszystkim za odwiedziny i zakupy pączkowego Specjału Nadodrza.

Tradycyjne pączki z przedwojennym nadzieniem śliwkowo-cynamonowym były smażone w piekarni Państwa Krajewskich „Złoto Nadodrza”, oraz w Cukierni Muffinka.

Za wszystkim stał szczytny cel, czyli zbiórka pieniędzy na Cafe Równik. Pączki przygotowali także przyszli pracownicy tej wyjątkowej kawiarni – pierwszej we Wrocławiu prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnością intelektualną. Pod czujnym okiem Tomasza Hartmana z Food Think Tank powstały pączki, które sprezentowaliśmy gościom Kawiarenki Sąsiedzkiej na Łokietka 5.

Dziękujemy wszystkim miejscom, które włączyły się w akcję!

Macondo, Bistro Narożnik Powoli, Nadodrze – Cafe Resto Bar, Znasz ich, Kawiarnia w Food Think Tank, Pomiędzy, Cafe Le Miracle, Cafe Rozrusznik, Ogień, Bema Cafe, Egg Cafe, Zenka Cafe, Cocofil, Cafe Targowa, Dobre Jem.

Opublikowano: 13 Luty, 2018 at 2:07 pm

Tagi: ,

Drukuj

Tagi

Nadchodzące wydarzenia