Kontakt

Godziny pracy: pon - pt 9:00 - 17:00

Zespół

  • Maja Zabokrzycka

    Koordynator Infopunktu Nadodrze Absolwentka dziennikarstwa i public relations. Animatorka kultury i koordynator projektów. Od 2009 związana z Fundacją Dom Pokoju, […]

  • Karolina Mróz

    prezes Fundacji, koordynator zespołu, kierownik finansowy, wizjonerka. Od 2004 zawodowo związana z trzecim sektorem, od 2007 z Fundacją Dom Pokoju. […]

Kontakt

Infopunkt Nadodrze
Wrocław, ul. Władysława Łokietka 5/1
tel.: +48 883 047 310
infopunkt@lokietka5.pl

Skontaktuj się

Muzyczna Noc Nadodrza – już 15 września!

27 Sierpień

Druga Muzyczna Noc Nadodrza przed nami!

38 wydarzeń muzycznych, 12 godzin

muzyka klasyczna | jazz | szanty | reggae | tango | folk | rock | house | electro swing | hard core | disco | funky | hip-hop | improwizacje | indie | potańcówki | pieśni w kole | warsztaty muzyczne i taneczne | wystawy|

Przekonaj się, że Nadodrze nigdy nie zasypia! 🙂

___________________

Godz. 12:00

1. muzyka to mój SPADOCHRON #3 / Kamil Korolczuk | kasety

Macondo ul. Pomorska 19
Wstęp: dowolna kwota

muzyka to mój SPADOCHRON #3 / Wei Wei | instalacja dźwiękowa

Macondo ul. Pomorska 19
Wstęp: dowolna kwota

___________________

Godz. 13:00

muzyka to mój SPADOCHRON #3 / Czarek Rosiński | mini syntezatory

Macondo ul. Pomorska 19
Wstęp: dowolna kwota

Muzyka lasu – dźwięki wydawane przez naturę

Zielona Wrona pl. Strzelecki 23A
Wstęp: wolny

____________________

Godz. 14:00

muzyka to mój SPADOCHRON #3 / Maciej Maciągowski | elektronika

Macondo, ul. Pomorska 19
Wstęp: dowolna kwota

____________________

Godz. 15.00

muzyka to mój SPADOCHRON #3 / Emilio Gordoa Salazar | werbel

Macondo ul. Pomorska 19
Wstęp: dowolna kwota

Dźwięki warsztatów – otwarte warsztaty z realizacji dźwięku (15:00 – 18:30)

CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35A
Wstęp: wolny

____________________

Godz. 16:00

Muzyczna Garderoba – piosenki dla dzieci

Mr. Fox – Animal Concept Store ul. Łokietka 7
Wstęp: wolny

muzyka to mój SPADOCHRON #3 / Michał Rupniewski | skrzypce i klarnet

Macondo ul. Pomorska 19
Wstęp: dowolna kwota

Mouthfull – koncert pieśni wielogłosowych

Klatka schodowa kamienicy pl. Św. Macieja 2
Wstęp wolny

______________________

Godz. 17:00
Joanna Szydełko – koncert gitarowy

Pracownia nr 17 ul. Rydygiera 32
Wstęp: wolny

17:00 – 20:00 Open stage / free cakes

Food Think Tank ul. Łokietka 6
Wstęp: wolny

muzyka to mój SPADOCHRON #3 / Eric Bauer | elektronika

Macondo ul. Pomorska 19
Wstęp: dowolna kwota

________________________

Taddeusz Szmigiel – koncert muzyki improwizowanej | Saksofon

Podwórko ul. Ptasia 32
Wstęp: dobrowolnie do kapelusza

Ceilidh – potańcówka irlandzka

Klub Pod Kolumnami, pl. Św. Macieja 21
5 zł ulgowy / 10 zł cały (od 14 lat, 32 miejsca) Zgłoszenia: info@kolumny.art.pl i 713 229 538

________________________

Godz. 18:00
Małe Instrumenty Grają Chopina – Paweł Romańczuk, Iwona Sztucka, Justyna Skoczek

Galeria DIA, Chrobrego 23
Wstęp: wolny

Nadia Szagdaj – koncert muzyki improwizowanej | wiolonczela

MaluMika ul. Jagiełły 3/5
Wstęp: wolny

muzyka to mój SPADOCHRON #3 / Adam Frankiewicz | performance radiowy

Macondo ul. Pomorska 19
Wstęp: dowolna kwota

_______________________

Godz. 19:00

Adrianna Styrcz – wokal i elektronika
BASEN Beach Bar działki przy ul. Pasterskiej

Wstęp: wolny

Jan i Klan – koncert szantowy

Dziedziniec Artystyczny/ HART – Hostel & Art i Powoli ul. Rydygiera 25a

muzyka to mój SPADOCHRON #3 / Patryk Daszkiewicz | kasety, elektronika

Macondo ul. Pomorska 19
Wstęp: dowolna kwota

Los Duendes – zespół celebrujący andaluzyjską muzykę i śpiew, przybywa do Wrocławia, miasta krasnali, i zaprasza Was do wspólnej, głośnej muzycznej uczty: pełnej muzyki, tańca i śpiewu.

Niño Soto: Śpiew, Maciej Posłuszny: Gitara, Guillermo Soidan: Cajon
Dworzec Nadodrze
Wstęp: dobrowolnie do kapelusza

_______________________

Godz. 20:00

muzyka to mój SPADOCHRON #3 / Suavas Levy | gitara akustyczna

Macondo, ul. Pomorska 19
Wstęp: dowolna kwota

LODY
Koncert Lady Dagny i The Shame’a

Podwórko przy Ende ul. Jedności Narodowej 42/44A
Wstęp: wolny

Pola & Adam – finał Mikrokoncertów

Pola Chobot & Adam Baran – Piosenki na wokal i gitarę, które tworzą, nawiązują do bluesa, wykraczając poza jego klasyczną formę – zawierają psychodeliczne improwizacje tworzone na looperze.

Dworzec Nadodrze
Wstęp: wolny

_____________________

Godzina 21:00

muzyka to mój SPADOCHRON #3 / Zosia Ilnicka | flet

Macondo ul. Pomorska 19
Wstęp: dowolna kwota

Universal Exports live act (Marcin Cichy / Jacek Dojwa)

Zerka Studio + Galeria ul. Śrutowa 17/2
Wstęp: wolny na zapisy (607314211 lub hello@zerka.pl)

_____________________

Godz. 22:00
Koncert pieśni niemieckich – Łukasz Klimczak – baryton (solista gościnny Teatru La Monnaie w Brukseli), Justyna Skoczek – piano, dulcitone

Galeria DIA Chrobrego 23
Wstęp: wolny

muzyka to mój SPADOCHRON #3 / Dorota Michalak | ruch

Macondo ul. Pomorska 19
Wstęp: dowolna kwota

______________________

Godzina 23:00

muzyka to mój SPADOCHRON #3 / Józef | elektronika

Macondo ul. Pomorska 19
Wstęp: dowolna kwota

Chillout Open Decks

Zerka Studio + Galeria ul. Śrutowa 17/2
Wstęp: wolny na zapisy (607314211 lub hello@zerka.pl)

Wydarzenia wielogodzinne:

12:00 – 14:30 Niezwykłe Nadodrze – spacer z przewodnikiem
Brama Nadodrza, ul. Łokietka 3

Wstęp wolny

________________

12:00 – 18:00 dźwięki Dolnego Śląska

Scena Jedzenia: Bazar Krótka Droga połączony z prezentacją alternatywnych systemów żywności. W tle dźwięki z Doliny Baryczy oraz muzyczna improwizacja.

16:30 kkncert śpiewu białego
Pieśni na koniec lata z Białorusi, Polski, Ukrainy.

EkoCentrum Wrocław, św. Wincentego 25 a, c
Wstęp: wolny

_________________

12:00 – 23:30 Improwizacja | różni artyści
Miejsce, gdzie dźwięki maszyn przeplatają się z muzyką. Premiera płyty z utworami z pierwszej Muzycznej Nocy Nadodrza.

Drukarnia ul. Otwarta 12
Wstęp: zakup książki niezależnej, kawa, herbata lub pocztówka

__________________

12:00 – 24:00 Muzyka Lasu / Muzyczne akcenty w designie / Muzyczna pocztówka

Natura Rzeczy, Jagiellończyka 24
Wstęp wolny

________________

14:00 – 21:00 DJ Sety: TVB, Brat Mat, Novicky, Seb, Ernest aka Er, Szymek

Zerka Studio + Galeria ul. Śrutowa 17/2
Wstęp: wolny na zapisy (607314211 lub hello@zerka.pl)

_________________

17:00 – 19:30 Незвичайне Nadodrze / Niezwykłe Nadodrze po ukraińsku – spacer z przewodniczką

Brama Nadodrza, ul. Łokietka 3
wstęp wolny

_________________

21:00- 24:00 Lindy Szau – potańcówka lindy hop w rytmach swingu i jazzu

Dworzec Nadodrze
Wstęp: wolny

 

Opublikowano: 27 Sierpień, 2018 at 1:08 pm

Tagi: , , , , ,

Drukuj

Tagi

Nadchodzące wydarzenia