Kontakt

Godziny pracy: pon - pt 9:00 - 17:00

Zespół

  • Maja Zabokrzycka

    Koordynator Infopunktu Nadodrze Absolwentka dziennikarstwa i public relations. Animatorka kultury i koordynator projektów. Od 2009 związana z Fundacją Dom Pokoju, […]

  • Karolina Mróz

    prezes Fundacji, koordynator zespołu, kierownik finansowy, wizjonerka. Od 2004 zawodowo związana z trzecim sektorem, od 2007 z Fundacją Dom Pokoju. […]

Kontakt

Infopunkt Nadodrze
Wrocław, ul. Władysława Łokietka 5/1
tel.: +48 883 047 310
infopunkt@lokietka5.pl

Skontaktuj się

Jadłodzielnia – wspólna lodówka na Nadodrzu

14 Luty
Obok Hostelu HART stanęła właśnie Jadłodzielnia – pierwsza na Nadodrzu wspólna lodówka.
Pomysł na miejsce zostawiania zbędnej żywności wziął się z idei foodsharingu –  chodzi o to, aby podzielić się jedzeniem za pośrednictwem lodówek ustawionych w ogólnodostępnych punktach na terenie miasta.
Foodsharing Wrocław to inicjatywa przeciwdziałająca marnowaniu jedzenia. Aktywiści udostępniają przestrzeń, umożliwiając swobodne dzielenie się i częstowanie żywnością. Jadłodzielnia na Nadodrzu jest owocem współpracy Foodsharing Wrocław, HART – Hostel & Art, Bistro Powoli i Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Jeśli został ci kawałek ciasta, którego nie zjesz, bo przechodzisz na dietę, albo mama zrobiła za dużo gołąbków i nie wiesz co z nimi zrobić przyjdź na Rydygiera 25a i zostaw je w naszej lodówce.
Komuś na pewno sprawią dużo radości!

 

Na otwarcie podopieczni Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej z Zespołu Terenowej Pracy Społecznej nr 7 upiekli pyszne ciasta; była też ciepła zupa od Powoli, oraz rozgrzewająca herbata z Bistro Narożnik.

Lodówka będzie ulokowana za koszem plażowym na podwórku przy Rydygiera 25a, przed HART – Hostel & Art

 

  

Opublikowano: 14 Luty, 2018 at 2:58 pm

Tagi: , , ,

Drukuj

Tagi