Kontakt

Godziny pracy: pon - pt 9:00 - 17:00

Zespół

  • Maja Zabokrzycka

    Koordynator Infopunktu Nadodrze Absolwentka dziennikarstwa i public relations. Animatorka kultury i koordynator projektów. Od 2009 związana z Fundacją Dom Pokoju, […]

  • Karolina Mróz

    prezes Fundacji, koordynator zespołu, kierownik finansowy, wizjonerka. Od 2004 zawodowo związana z trzecim sektorem, od 2007 z Fundacją Dom Pokoju. […]

Kontakt

Infopunkt Nadodrze
Wrocław, ul. Władysława Łokietka 5/1
tel.: +48 883 047 310
infopunkt@lokietka5.pl

Skontaktuj się
Ładowanie Wydarzenia
Szukaj Wydarzenia

Event Views Navigation

Minione Wydarzenia

Wydarzenia List Navigation

Kwiecień 2017
 
26 Kwiecień

Ile zarobię? Pracownicy. Kawiarenka Przedsiębiorców.

godziny: 18:00 – 20:00

miejsce:

Ptasia Centrum Kreatywne wraz z Infopunkt Łokietka 5, zapraszają na kolejną Kawiarenkę Przedsiębiorców, gdzie przy kawie i ciastku, w luźnej atmosferze, rozmawiamy na poważne tematy.

 

Tym razem zastanowimy się nad tym: ile zarabia pracownik? … czyli jak wyliczyć wynagrodzenie na umowie o pracę, umowie zleceniu lub umowie o dzieło.

Często spotykamy się z wątpliwościami osób zatrudnianych u różnych pracodawców, dotyczącymi różnicy pomiędzy wynagrodzeniem brutto a netto. Jak wszyscy wiemy kwota, którą pracownik otrzymuje za swoją pracę jest niższa, od tej zapisanej w umowie. Z czego wynikają owe różnice? Jak obliczyć wynagrodzenie netto? Ile pracownik kosztuje pracodawcę?
Podczas spotkania:
-Poznasz zasady obliczania kwoty wynagrodzenia netto dla pracownika zatrudnionego na podstawie umowy o pracę oraz osób zatrudnianych na umowy zlecenia czy umowy o dzieło.
-Omówimy zasady potrącania poszczególnych składek oraz podatków.
-„Krok po kroku” obliczymy wynagrodzenie „na rękę”.
– Powiemy również parę słów na temat kosztów ponoszonych przez pracodawcę.


Jesteś przedsiębiorcą i zamierzasz zatrudniać pracowników? Chcesz wiedzieć ile naprawdę będzie kosztował Cię Twój przyszły pracownik?
A może nie masz firmy a sam otrzymasz wynagrodzenie? Chcesz być świadomy tego ile tak naprawdę zarobisz?
Jeżeli tak, to koniecznie zarezerwuj miejsce na warsztacie
„Ile zarobię ? … czyli jak wyliczyć wynagrodzenie na umowie o pracę, umowie zleceniu lub umowie o dzieło.”


Prowadząca Hanna Słonina – ekspert z Wrocławskiego Biura Rachunkowego A-Z Rachunki.pl
„Naszą misją jest dostarczanie Klientom rozwiązań jak najbardziej dopasowanych do ich potrzeb oraz wsparcie na każdym etapie prowadzonej działalności. Naszym klientom pomagamy w rejestracji podmiotów gospodarczych w ewidencji CEIDG oraz bezpłatnie dla swoich klientów, rejestrujemy Spółki z o.o. przez Internet. Specjalizujemy się w kompleksowym prowadzeniu księgowości małych i średnich firm oraz obsłudze w zakresie kadr i płac.”


Kawiarenka Przedsiębiorców organizowana jest przez Ptasia Centrum Kreatywne we współpracy z Infopunkt Łokietka 5.


Uwaga miejsce spotkania:
Ptasia Centrum Kreatywne Wrocław, ul. Ptasia 32
Informacje:
tel 537 937 123, e-mail: centrum.ptasia@gmail.com www.wtonacjiserca.pl


Termin: 26 kwietnia 2017 godz 18.00-20.00


Koszt biletu: 30zł od osoby*
*po wykupieniu 5 spotkań w ramach wszystkich Kawiarenek – 6 Kawiarenka Przedsiębiorców gratis!

Ilość miejsc ograniczona! Zapraszamy!

Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie W Tonacji Serca oraz Fundację Dom Pokoju w ramach projektu „Prowadzenie punktu Informacji i wsparcia przedsiębiorczości na Nadodrzu w ramach rewitalizacji społeczno-gospodarczej dawnych traktów handlowych” współfinansowane przez Gminę Wrocław.

 
27 Kwiecień

Cafe Rewitalizacja: Rewitalizacja podwórek przez zieleń

godziny: 18:00 – 20:00

miejsce:

 

Już 27 kwietnia powracamy z cyklem spotkań w ramach kawiarenki społecznej „Cafe Rewitalizacja”. Zapraszamy serdecznie na pogawędki przy kawie i cieście. Dwa razy w miesiącu zapraszamy też gości specjalnych. Wykłady, dyskusje, pokazy filmowe. O mieście, przestrzeni, animacji lokalnej.

 

Tegoroczną edycję otwiera wykład Agnieszki Bocheńskiej- Niemiec „Rewitalizacja podwórek przez zieleń” .

 
Przestrzenie podwórkowe niegdyś stanowiły miejsce spotkań, rozmów, zabaw a nawet konfliktów. Obecnie niestety coraz częściej zajmowane są przez bezduszne samochody. Śródmiejskie podwórka to najczęściej rozjeżdżone klepiska bez funkcji rekreacyjnych.

W jaki sposób przywrócić zielone zakątki zachęcające do spędzenia chwili z sąsiadem? Jaką formę powinny przyjąć i jaką zieleń zastosować? Pocket gardens? Niewielki i niskobudżetowe meble miejskie? Podczas wykładu opowiem o kilku przykładach prostych działań, które mogą stanowić ciekawy wstęp do dalszych metamorfoz przestrzeni. Podzielę się także doświadczeniami z kilku projektów tworzonych wspólnie z mieszkańcami, w wyniku których przestrzeń podwórkowa zyskała nowy charakter.

 

Agnieszka Bocheńska-Niemiec – architekt krajobrazu i grafik. Doktorantka Wydziału Uniwersytetu Przyrodniczego. Prowadzi pracownię projektową DOBRE KRESKI. Laureatka licznych konkursów projektowych oraz autorka artykułów popularnonaukowych i naukowych. Zainteresowana psychologią środowiskową, czynnikami prozdrowotnymi oraz szeroko pojętą przestrzenią miejską.

 

 

Maj 2017
 
11 Maj

Cafe Rewitalizacja: Rewitalizacja Nadodrza – między teorią a praktyką

godziny: 18:00 – 20:00

miejsce:

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Cafe Rewitalizacja”. Rozmawiamy przy kawie i cieście oraz zapraszamy gości specjalnych. Wykłady, dyskusje, pokazy filmowe. O mieście, przestrzeni, animacji lokalnej.

 

11 maja zapraszamy na wykład „Rewitalizacja Nadodrza – między teorią a praktyką”, który poprowadzi Anna Grochowska.

 

Zapomniane, zaniedbane Nadodrze stało się popularne. Odnawiane są budynki, modernizowane podwórka, zagospodarowywane place, skwery i parki. Obok sklepów z używaną odzieżą powstają galerie z rękodziełem, obok piwiarni i barów mlecznych – kawiarnie i restauracje z kuchnią autorską. Można wręcz mówić o modzie na to osiedle. W czasie wykładu prześledzone zostaną przemiany współczesnej przestrzeni miejskiej, ze szczególnym uwzględnieniem skutków pozytywnych i negatywnych nowych zjawisk urbanistycznych w aspekcie zrównoważonego rozwoju społeczno-gospodarczego.

 

Anna Grochowska – geograf i urbanista, adiunkt w Zakładzie Zagospodarowania Przestrzennego Uniwersytetu Wrocławskiego. Zajmuje się planowaniem przestrzennym i projektowaniem urbanistycznym. Autorka publikacji o konfliktach przestrzennych i krajobrazie kulturowym. Od ponad 30 lat mieszkanka wrocławskiego Śródmieścia.

 

 
23 Maj

Cafe Rewitalizacja: Architektura Kleczkowa

godziny: 18:00 – 20:00

miejsce:

 

 

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Cafe Rewitalizacja”. Spotykamy się dwa razy w miesiącu. Rozmawiamy przy kawie i cieście oraz zapraszamy gości specjalnych. Wykłady, dyskusje, pokazy filmowe. O mieście, przestrzeni, animacji lokalnej.

 

23 maja odbędzie się wykład Agnieszki Tomaszewicz: Architektura Kleczkowa
Kleczków zajmuje stosunkowo wąski pas terenu położony między Odrą, Kanałem Miejskim i linią dawnej Kolei Prawego Brzegu Odry. Do czasu otwarcia linii kolejowej w 1868 r., osiedle było niemal niezagospodarowaną częścią Nadodrza. Pierwsze miejskie domy mieszkalne zaczęły powstawać w Kleczkowie w latach 70. XIX w., wśród nich znalazł się istniejący do dziś zespół mieszkaniowy „Neumeran”, nawiązujący do wzorców budownictwa angielskiego, bardzo rzadko stosowanego we Wrocławiu. Ciekawie przedstawia się również architektura dwóch kompleksów budowli publicznych – zakładu karnego i kliniki psychiatrycznej, wzniesionych w latach 80. i 90. XX w. Na przełomie XIX i XX stulecia w Kleczkowie zbudowano Port Miejski, którego infrastruktura zachowała się częściowo do dnia dzisiejszego. Oprócz historii i dawnej architektury osiedla, w czasie wykładu zostaną omówione także współczesne realizacje i pomysły na zagospodarowanie Kleczkowa oraz, co może najbardziej zainteresuje słuchaczy, budowle zniszczone w okresie powojennym (m.in. warsztaty kolejowe, gazownia miejska).


Agnieszka Tomaszewicz – architektka oraz adiunktka na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej. Zajmuje się historią architektury i urbanistyki XIX oraz pierwszej połowy XX wieku. Jest autorką wielu publikacji i opracowań konserwatorskich, współtworzyła m.in. Leksykon Architektury Wrocławia.

 

 
24 Maj

Spotkanie z okazji wydania 50 numeru czasopisma Nowa Europa Wschodnia

godziny: 18:00 – 20:00

miejsce:

24 maja o 18.00 w Infopunkcie Nadodrze odbędzie się spotkanie okolicznościowe z okazji wydania 50 numeru czasopisma Nowa Europa Wschodnia.

 

Spotkanie organizowane jest przez Kolegium Europy Wschodniej i połączone będzie z dyskusją panelową „Aktualność Giedroycia”.

Uczestnicy: Bogumiła Berdychowska, Paweł Kowal, o. Tomasz Dostatni OP.

Prowadzenie: Andrzej Brzeziecki, redaktor naczelny Nowej Europy Wschodniej.

Po dyskusji zapraszamy na kieliszek wina.

Ponieważ ilość miejsc jest ograniczona, prosimy o potwierdzenie obecności tutaj.

 

 
29 Maj

Biznes Mixer

godziny: 18:00 – 21:00

miejsce:

 

Ptasia Centrum Kreatywne i Łokietka 5 – Infopunkt Nadodrze, zapraszają przedsiębiorców i osoby planujące założyć własną firmę, na Biznes Mixer – Spotkanie Przedsiębiorców.
Zapraszamy na spotkanie networkingowe przedstawicieli wszystkich branż. Przedsiębiorcy podczas spotkania będą mieli okazje skorzystać z konsultacji i uzyskać przydatną wiedzę z obszarów zarządzania i prowadzenia własnej firmy a przede wszystkim nawiązać wartościowe relacje biznesowe z pozostałymi przedsiębiorcami.

 
I. Biznes Mixer – consulting
Przez całe spotkanie, bezpłatne indywidualne konsultacje i porady w zakresie zarządzania, prowadzenia czy zakładania własnej firmy prowadzić będą:
– Renata Sieler – doradca ds. przedsiębiorczości, coach biznesu, specjalista ds. wdrażania efektywnych procedur standaryzacyjnych w biznesie. Z wieloletnim, praktycznym doświadczeniem w zakresie budowania biznesu oraz funkcji finansów w organizacjach. Twórca marki oraz autorka cyklów: „Kreator Własnego Biznesu”, „Kreator Pewności Siebie”, „Kreator Własnego Czasu” oraz „Kreator Własnego Życia”.


– Hanna Słonina – ekspertka z Wrocławskiego Biura Rachunkowego A-Z Rachunki.pl, które specjalizuje się w kompleksowym prowadzeniu księgowości małych i średnich firm oraz obsłudze w zakresie kadr i płac. Dostarcza rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów. A-Z oferuje wsparcie na każdym etapie prowadzonej działalności, pomaga w rejestracji podmiotów gospodarczych w ewidencji CEIDG oraz bezpłatnie dla swoich klientów rejestruje Spółki z o.o. przez Internet.


II. Biznes Mixer – networking
Rozpoczniemy go dynamiczną prezentacją. W 90 sekund opowiemy o każdej ze zgłoszonych firm. Profil działalności, pola do współpracy, poszukiwani partnerzy biznesowi… Prezentacje firm poprowadzi Maja Zabokrzycka – koordynatorka Łokietka 5. A już po prezentacji:
Biznesowy speed-dating! 🙂


III. Biznes Mixer – prezenty!
Każdy z uczestników, otrzyma wydrukowany katalog, w którym znajdą się wszystkie zgłoszone na Biznes Mixer firmy z opisem i danymi kontaktowymi oraz tyle wizytówek ile zdoła zebrać. Spośród wszystkich uczestników wylosujemy 3 przedsiębiorców, którzy otrzymają od nas bezpłatne zaproszenie na wybraną przez siebie Kawiarenkę Przedsiębiorców.
Wybierasz się na Biznes Mixer? Nie zapomnij o 2 rzeczach: podczas rejestracji na spotkanie – wyślij nam opis swojej firmy do katalogu oraz przygotuj masę wizytówek!


Organizacja:
Koszt udziału: 30zł
Miejsce spotkania: Wrocław, ul. Łokietka 5/1
informacje: kontakt@ptasiacentrumkreatywne.pl tel. 537 937 123
Zapisy: https://biznes-mixer.evenea.pl/


Uwaga, żeby dodać firmę do katalogu musisz zarezerwować miejsce oraz wypełnić formularz dla firmy do dnia 23 V 2017. Zgłaszając się po tym terminie zostaniesz dodany do prezentacji na Biznes Mixerze ale nie będzie Twojej firmy w wydrukowanym katalogu.
I co najważniejsze: Ilość miejsc na Biznes Mixer ograniczona!

 

 

Lipiec 2017
 
10 Lipiec

Jak Zbudować Listę Mailingową? – Kawiarenka Przedsiębiorców

godziny: 18:00 – 20:00

miejsce:

 

Ptasia Centrum Kreatywne wraz z Infopunkt Łokietka 5, zapraszają na kolejną KAWIARENKĘ PRZEDSIĘBIORCÓW, gdzie przy kawie i ciastku, w luźnej atmosferze, rozmawiamy na poważne tematy.

 

Tym razem:
POZNAJ 5 SKUTECZNYCH SPOSOBÓW BUDOWANIA LISTY MAILINGOWEJ! Z cyklu jak JAK POZYSKIWAĆ KLIENTÓW PRZEZ INTERNET?

 

Zapraszamy Cię na warsztaty z pozyskiwania kontaktów do potencjalnych Klientów z wykorzystaniem Internetu.

 

Budowanie i prowadzenie bazy kontaktów do swoich potencjalnych Klientów, to jedno z obowiązkowych działań przedsiębiorcy działającego w dzisiejszych czasach. Wcześniej czy później każda firma wyczerpie możliwość rozwoju i pozyskiwania nowych Klientów, nowych rynków zbytu. Można się ustrzec przed tym ryzykiem odpowiednio wcześnie, poprzez budowanie bazy kontaktów Klientów.

To szkolenie skierowane jest do osób, które stawiają pierwsze kroki w Internecie, ale również dla przedsiębiorców, którzy jak dotąd nie rozpoczęli zbierania listy mailingowej.

 

Czego się dowiesz?

-Poznasz 5 skutecznych sposobów na zdobywanie adresów e-mail potencjalnych Klientów;
-Dowiesz się jak technicznie budować bazę z wykorzystaniem swojej witryny internetowej i Social Mediów;
-Dowiesz się jakim sposobem możesz przekonać sowich potencjalnych Klientów, aby zechcieli podać kontakt do siebie;
-Poznasz sposoby, które przekształcą potencjalnych Klientów, w Klientów płacących za Twoją ofertę czy produkt;
-Poznasz sposoby systematycznego zwiększania bazy kontaktów do Klientów i programy, które mogą Ci pomóc w ich obsłudze;

Jeszcze tego samego dnia możesz wprowadzić drobne zmiany w Twoich działaniach w Internecie lub podczas najbliższego bezpośredniego spotkania z Twoimi potencjalnymi Klientami i zacząć budować wartościową bazę kontaktów, która z czasem pomoże Ci rozwinąć Twój biznes i generować większe przychody.

To naprawdę możliwe! I naprawdę nie tak trudne jak Ci się wydaje!
Co Ty na to?

 

Prowadząca: Agnieszka Strugińska – Coach ACC ICF, Trener i Mentor Biznesu. Absolwentka studiów podyplomowych Uniwersytetu Łódzkiego – kierunek Life Coaching i Szkoły Trenerów Biznesu „Moderator” we Wrocławiu. Przedsiębiorca od ponad 11 lat. Od 1,5 roku rozwija swój biznes ekspercki w sieci. W ciągu 3 miesięcy zbudowała bazę 2.500 adresów e-mailowych swojej grupy docelowej, która od roku generuje przychody dla jej firmy. Zajmuje się budowaniem i rozwijaniem świadomości biznesowej wśród osób, które chcą zarabiać na swojej wiedzy i doświadczeniu poprzez tworzenie wizerunku Eksperta oraz pozyskiwanie Klientów zarówno bezpośrednio jak i online. Prowadzi webinary, grupy na Facebooku, bloga oraz kursy online. Ma dwóch synów, dwa koty brytyjskie i kocha taniec! Więcej na: www.struginska.pl

 

Informacje:
tel 537 937 123, e-mail: kontakt@ptasiacentrumkreatywne.plwww.ptasiacentrumkreatywne.pl
Termin: 10 lipca 2017 godz. 18.00-20.00
Koszt biletu: 30zł od osoby*
Kup bilet: https://listamailingowa.evenea.pl/
*po wykupieniu 5 spotkań w ramach wszystkich Kawiarenek – 6 Kawiarenka Przedsiębiorców gratis!

Ilość miejsc ograniczona!
Miejsce spotkania: Infopunkt Łokietka 5, Wrocław, ul. Łokietka 5

 
19 Lipiec

Spotkanie informacyjne dotyczące programu Pomysłowi

godziny: 18:00 – 19:00

miejsce:

 

Masz pomysł na projekt  kulturalny, historyczny, edukacyjny lub społeczny? Przyjdź 19 lipca o 18.00 do Infopunktu Nadodrze -Łokietka 5 i dowiedz się jak zdobyć 5 tys zł na jego realizację w ramach programu Pomysłowi

 

Pomysłowi to program organizowany przez Centrum Historii Zajezdnia, w którym w drodze konkursu powoływane są do życia pomysły mieszkańców Wrocławia. Projekty mogą pochodzić ze wszystkich obszarów historii, sztuki, animacji, edukacji kulturalnej, a także mogą mieć charakter społeczny.

 

W ramach konkursu wyłonione zostaną trzy projekty, z których każdy może być dofinansowany kwotą do 5 000 zł. Przedstawione pomysły muszą dotyczyć tematu „Lato ‘97”.

 

Głównym celem Programu jest współtworzenie programu Centrum Historii Zajezdnia wraz z mieszkańcami Wrocławia przez ich aktywny udział.

Sierpień 2017
 
21 Sierpień

Jak zbudować wizerunek eksperta za pomocą social mediów? – Kawiarenka Przedsiębiorców

godziny: 18:00 – 20:00

miejsce:

 

 

 

Ptasia Centrum Kreatywne wraz z Infopunkt Łokietka 5, zapraszają na kolejną Kawiarenkę Przedsiębiorców, gdzie przy kawie i ciastku, w luźnej atmosferze, rozmawiamy na poważne tematy. 

 

Tym razem:
JAK ZBUDOWAĆ WIZERUNEK EKSPERTA Z WYKORZYSTANIEM SOCIAL MEDIÓW?

Mamy rynek dużej konkurencji. Coraz więcej osób myśli o zarabianiu na własny rachunek i coraz więcej osób decyduje się na własny biznes. Sprzyja temu wypalenie zawodowe, zachęcają dotacje na start firmy! W dzisiejszych czasach liczą się relacje i zaufanie, które należy zbudować, aby pozyskać płatnych Klientów. Ufa się Ekspertom! Ale…

– Jak zbudować wizerunek Eksperta?
– Jak dać się poznać potencjalnym Klientom?
– Co zrobić, żeby Ci Klienci zechcieli skorzystać z Twoich usług?
–  Żeby uwierzyli, że doskonale znasz się na tym co robisz?

 

Zapraszamy na warsztaty, które pomogą Ci zbudować wizerunek Eksperta w Internecie!

To spotkanie skierowane jest do osób, które stawiają pierwsze kroki w Internecie, ale również dla przedsiębiorców, którzy jak dotąd nie rozpoczęli swoich zaawansowanych działań w Social Media.

 

Czego się dowiesz?
1. Poznasz miejsca w sieci, w których warto, abyś działał;
2. Odkryjesz sposoby na budowanie wizerunku, które są obecnie najbardziej skuteczne;
3. Dowiesz się jak budować swój wizerunek, aby był on spójny z Twoim biznesem;
4. Nauczysz się podejmować działania zmierzające do tego, aby Klienci Ci zaufali i nigdy już nie rozważali pracy z Twoją konkurencją;
5. Poznasz programy, które mogą okazać się pomocne przy budowaniu wizerunku w sieci;

Dostaniesz listę zadań, które będziesz mógł natychmiast wdrożyć i dzięki temu postawisz już pierwszy milowy krok w budowaniu wizerunku Eksperta.

 

Prowadząca: Agnieszka Strugińska – Coach ACC ICF, Trener i Mentor Biznesu. Absolwentka studiów podyplomowych Uniwersytetu Łódzkiego – kierunek Life Coaching i Szkoły Trenerów Biznesu „Moderator” we Wrocławiu. Przedsiębiorca od ponad 11 lat. Od 1,5 roku rozwija swój biznes ekspercki w sieci. W ciągu 3 miesięcy zbudowała bazę 2.500 adresów e-mailowych swojej grupy docelowej, która od roku generuje przychody dla jej firmy. Zajmuje się budowaniem i rozwijaniem świadomości biznesowej wśród osób, które chcą zarabiać na swojej wiedzy i doświadczeniu poprzez tworzenie wizerunku Eksperta oraz pozyskiwanie Klientów zarówno bezpośrednio jak i online. Prowadzi webinary, grupy na Facebooku, bloga oraz kursy online. Ma dwóch synów, dwa koty brytyjskie i kocha taniec! Więcej na: www.struginska.pl

Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie W Tonacji Serca oraz Fundację Dom Pokoju w ramach projektu „Prowadzenie punktu Informacji i wsparcia przedsiębiorczości na Nadodrzu w ramach rewitalizacji społeczno-gospodarczej dawnych traktów handlowych” współfinansowane przez Gminę Wrocław.

 

Informacje:
Termin: 21 sierpnia 2017 godz. 18.00-20.00
Koszt biletu: 30zł od osoby*
*po wykupieniu 5 spotkań w ramach wszystkich Kawiarenek – 6 Kawiarenka Przedsiębiorców gratis!

ZAPISY: https://ekspert.evenea.pl/

Listopad 2017
 
18 Listopad

18-19.11.2017r Druga edycja Specjałów Nadodrza

godziny: 11:00 – 19:00

miejsce:

Już wkrótce druga edycja Specjałów Nadodrza!

Przyjdź 18 i 19 listopada i spróbuj 20 wyjątkowych przekąsek, które specjalnie z tej okazji przygotowali nadodrzańscy szefowie kuchni. Każde z dań to autorska interpretacja tradycyjnych smaków przywiezionych do Wrocławia z różnych regionów Polski i Świata. Kulebiak z wędzoną śliwką, wuzetka, marynowane pulpeciki , smażony kozi ser, lane szare kluski  i wiele innych…

W każdym miejscu za specjał i napój zapłacisz tylko 10zł.

 

 

Akcja Zbierz i Smakuj Nadodrze

W każdym miejscu, w którym spróbujesz Specjału Nadodrza otrzymasz specjalną pieczątkę. Jeśli zbierzesz minimum 6 różnych pieczątek, wypełnisz pole z danymi kontaktowymi i zostawisz je w ostatnim odwiedzonym przez Ciebie miejscu, będziesz mógł wziąć udział w losowaniu nagród.

Nagrodami głównymi są trzy Nadodrzańskie Bony Smakosza: jeden o wartości 300zł i dwa o wartości 150zł. Przez 3 miesiące za tę kwotę będziesz mógł stołować się w lokalach biorących udział w wydarzeniu.

Do wygrania także warsztaty kulinarne: „Krój jak szef kuchni” organizowane przez Pracownię Food Think Tank, 4 bony na usługi fryzjerskie i kosmetyczne w salonie Le Miracle, T-shirt od projektantki Magdaleny Dumy i komplet nadodrzańskich gadżetów. Losowanie nagród odbędzie się  21.11.17r o godzinie 12.00.  Transmisję z losowania będzie można zobaczyć na facebooku Łokietka 5 – Infopunkt Nadodrze.

Przyjdź i sprawdź jak smakuje Nadodrze!

+ Export Events