Kontakt

Godziny pracy: pon - pt 9:00 - 17:00

Zespół

  • Maja Zabokrzycka

    Koordynator Infopunktu Nadodrze Absolwentka dziennikarstwa i public relations. Animatorka kultury i koordynator projektów. Od 2009 związana z Fundacją Dom Pokoju, […]

  • Karolina Mróz

    prezes Fundacji, koordynator zespołu, kierownik finansowy, wizjonerka. Od 2004 zawodowo związana z trzecim sektorem, od 2007 z Fundacją Dom Pokoju. […]

Kontakt

Infopunkt Nadodrze
Wrocław, ul. Władysława Łokietka 5/1
tel.: +48 883 047 310
infopunkt@lokietka5.pl

Skontaktuj się
Ładowanie Wydarzenia

Nadchodzące Wydarzenia

Wydarzenia Search and Views Navigation

Szukaj Wydarzenia

Wydarzenie Views Navigation

Wydarzenia Search

Październik 2018

 
18 Październik

Pocztówki z Nadodrza – wieczór wspomnień z Wojciechem Machem

godziny: 18:00 – 20:30

miejsce:

Spotykamy się przy kawie i cieście, oraz zapraszamy gości specjalnych. Wykłady, dyskusje, pokazy filmowe. O mieście, przestrzeni, animacji lokalnej.

Tym razem będziemy wspólnie wspominać historie z Nadodrza.
Każdy mieszkaniec Nadodrza ma swoje historie: ciekawe, pouczające, zaskakujące, a często wzruszająca osiedlowe opowieści. Chcemy zaprosić mieszkańców do podzielenia się z nami swoimi historiami przez pokazanie archiwalnych zdjęć oraz pocztówek.

Gospodarzem wspomnieniowego wieczoru będzie Wojciech Mach – wieloletni dziennikarz i wodzirej. Pan Wojciech od lat zbiera archiwalne zdjęcia i nagrania pokazujące, jak wyglądało Nadodrze przed wojną i zaraz po niej. Zachęcamy gości do przypomnienia sobie własnych historii z osiedla – wspólnie przywołajmy urok dawnego Nadodrza.

Zapraszamy wszystkich ciekawych nadodrzańskich wspomnień i starych fotografii.

Wojciech Mach – od 38 lat mieszkaniec Nadodrza. Dziennikarz radiowy i muzyczny, znany wrocławski wodzirej. Interesuje się historią Wrocławia a szczególne ciekawostkami dotyczącymi miasta.

+ Export Events